INVL Logo

„INVL Sustainable Timberland and Farmland Fund II –...

Į mišką ir žemę Vidurio ir Rytų Europos Sąjungos (ES) šalyse investuojantis uždarojo tipo informuotiesiems investuotojams skirto sudėtinio investicinio fondo subfondas „INVL Sustainable Timberland and Farmland Fund II – Capital Fund“ siekia pritraukti investuotojų lėšų.

Daugiau

„INVL Sustainable Timberland and Farmland Fund II“ iš...

Į mišką ir žemę Vidurio ir Rytų Europos Sąjungos (ES) šalyse investuojantis fondas „INVL Sustainable Timberland and Farmland Fund II“ iš SEB banko pritraukė 12,7 mln. eurų. Gautas lėšas fondas naudos miškams, kuriuos valdo pagal tarptautinius tvarios miškininkystės reikalavimus, įsigyti.

Daugiau

 „INVL Sustainable Timberland and Farmland Fund II“...

Fondas „INVL Sustainable Timberland and Farmland Fund II“ sutarė su banku „Citadele“ dėl 4,9 mln. eurų finansavimo, kurį panaudos  tolimesnėms fondo tvarumo principais grįstoms investicijoms į žemės ūkio paskirties žemę ir miškus Vidurio ir Rytų Europos Sąjungos šalyse. Finansavimą bankas teikia netiesiogiai fondui priklausančioms bendrovėms. 

Daugiau

„INVL Asset Management“ fondas įsigijo beveik 1 400 ha...

Į mišką ir žemę investuojantis fondas „INVL Sustainable Timberland and Farmland Fund II“, kurio investicinį portfelį valdo pirmaujanti alternatyvaus turto valdytoja Baltijos šalyse „INVL Asset Management“, baigė beveik 1 400 hektarų (ha) miško ploto Rumunijoje įsigijimo sandorį.

Daugiau

Į mišką ir žemę investuojantis INVL subfondas siekia...

Pirmaujančios Baltijos šalyse investicijų valdymo ir gyvybės draudimo grupės INVL valdomas į mišką ir žemę investuojantis sub-fondas „INVL Sustainable Timberland and Farmland Fund II – Capital Fund“ (STAFF II CF) siekia papildomai pritraukti investuotojų lėšų.

Daugiau

Į mišką ir žemę investuojantis INVL fondas papildomai...

Pirmaujančios  Baltijos šalyse investicijų valdymo ir gyvybės draudimo grupės INVL į mišką ir žemę investuojantis fondas „INVL Sustainable Timberland and Farmland Fund II“ (STAFF II) iš investuotojų papildomai pritraukė 9,4 mln. eurų įsipareigojimų ir pasiekė 90,7 mln. eurų dydį.

Daugiau

INVL fondas įsigijo 1 270 ha miško ir žemės Latvijoje

Į mišką ir žemę Baltijos šalyse bei Vidurio ir Rytų Europoje investuojantis fondas „INVL Sustainable Timberland and Farmland Fund II“ (STAFF II) užbaigė 1 270 hektarų (ha) miško ir žemės ploto Latvijoje įsigijimo sandorį.

Daugiau

INVL fondo miškams Lietuvoje – FSC sertifikatas

Į mišką ir žemę investuojančio fondo „INVL Sustainable Timberland and Farmland Fund II“ miškai buvo įvertinti didžiausios pasaulyje miškų sertifikavimo organizacijos „Forest Stewardship Council®“ (FSC®) tarptautiniu sertifikatu patvirtinančiu, kad fondo valdomi miškai Lietuvoje prižiūrimi pagal tvarios miškininkystės reikalavimus.

Daugiau

Į mišką ir žemę investuojantis INVL fondas papildomai...

Į mišką ir žemę Baltijos jūros regione bei Vidurio ir Rytų Europoje investuojantis fondas „INVL Sustainable Timberland and Farmland Fund II“ (STAFF II) iš investuotojų papildomai pritraukė 22,9 mln. eurų ir pasiekė 81,3 mln. eurų dydį.

Daugiau