INVL Logo

Komanda

Miškų ir ūkio paskirties žemės valdytojų komanda – savo srities profesionalai, prisidedantys prie tvaraus Baltijos šalių ir Centrinės bei Rytų Europos miškų ir žemės ūkio rinkos vystymo bei sukaupusi didelę patirtį, investuojant į miškus ir žemės ūkio paskirties žemę. Per savo karjerą komanda sėkmingai atliko daugiau nei 45-50 tūkst. hektarų miškų ir dirbamos žemės sandorių.

Martynas Samulionis

Vadovaujantysis Partneris ir Investicinio Komiteto narys

 

El. paštas: [email protected]

Telefono nr.: +370 636 58072

Išsilavinimas, kvalifikacija:

Stockholm School of Economics universitetas Rygoje, ekonomikos ir verslo bakalauro laipsnis.

Patirtis

Martynas Samulionis yra sukaupęs daugiau kaip 7 metų patirtį investicijų valdymo srityje bei  kiek daugiau kaip 7 metų miškų ir žemės ūkio paskirties žemių valdymo patirtį. Per savo karjerą sukonsolidavo daugiau nei 5 500 ha „INVL Baltijos miškų fondo I“ miško portfelį ir 6 metus dirbo UAB „INVL Farmland Management“, valdančioje 3 000 ha žemės ūkio paskirties žemės, ėjo valdybos pirmininko ir nario pareigas, kartu su „INVL Asset Management“ komanda dalyvavo miškų ir žemės ūkio paskirties žemės sektorių sandoriuose.

Sigita Bizulienė

Partnerė ir Investicinio Komiteto narė

 

El. paštas: [email protected]

Telefono nr.: +370 620 71080

Išsilavinimas, kvalifikacija:

SLU – Swedish University of Agricultural Sciences , tvarios miškininkystės Baltijos jūros regione tarptautinės magistrantūros studijos.

Lietuvos Žemės Ūkio Universitetas, miškininkystės magistro laipsnis.

Patirtis:

Sigita Bizulienė turi sukaupusi daugiau kaip 10 metų miškų ir žemės ūkio paskirties žemių valdymo patirtį bei daugiau kaip 7 metų investicijų valdymo patirtį. Per savo karjerą sukonsolidavo daugiau nei 5 500+ ha „INVL Baltijos miškų fondo I“ miško portfelį ir prisidėjo prie pirkimų užsienio kapitalo investicinėje bendrovėje „Greengold Management“, įsigyjant daugiau kaip 6 tūkst. ha miško, bei sukonsolidavo daugiau kaip 5 tūkst. ha žemės ūkio paskirties sklypų „Invaldos INVL“ grupėje. Per pastaruosius 5 metus fondo kuriama grąža investuotojams viršijo 20% per metus.

 

 

Maris Sloka

Partneris ir Investicinio Komiteto narys

 

El. paštas: [email protected]

Telefono nr.: +371 294 45751

Išsilavinimas, kvalifikacija:

University of Latvia, gamtos mokslų ir vadybos magistro laipsnis.

University of Agriculture in Latvia, miškininkystės bakalauro laipsnis.

Patirtis:

Maris Sloka turi sukaupęs daugiau kaip 30 metų miškų ir žemės ūkio paskirties žemių valdymo patirtį bei virš 20 metų investicijų valdymo patirties. Daugiau nei 10 metų vadovavo „Skogskallskapet“ įmonių grupėms Baltijos šalyse ir per savo karjerą sukonsolidavo daugiau nei 20 tūkst. ha miško bei įgyvendino daugiau nei 25 tūkst. ha miško pardavimo sandorių. Per pastaruosius 10 metų fondo kuriama grąža investuotojams viršijo 10% per metus.

 

Justė Gumovskienė

Žemės Ūkio Investicijų Valdytoja

[email protected]

Gintaras Montrimavičius

Miškų pirkimo vadovas

[email protected]

Donatas Navakas

Vyriausiasis miškininkas

[email protected]

Julius Bajer

Finansų analitikas

[email protected]

Paulius Mikalkėnas

Miškininkas

paulius.mikalkė[email protected]

Indulis Sloka

Miškininkas

[email protected]

Martynas Papartis

Miškininkas

[email protected]

Božena Šulskė

Administravimo vadovė

[email protected]